Backhus

Biyojenik Kalıntıların Tedavisinde Şeritlerde Dinamik Dönme

Atık arıtma tesisi operatörleri ve planlamacıları genellikle kompostlamanın daha az koku ve kontrollü prosedürler altında gerçekleştiği bir süreç ararlar. Özellikle yoğun nüfuslu bölgelerde bu önemlidir. Ancak, farklı kirlenmiş toprak partilerinin iyileştirilmesinde, işlem koşulları, malzemenin yeniden dezenfeksiyonu önlenebilecek şekilde olmalıdır. Yukarıda belirtilen sorunlar aşina ise ve bir çözüm arıyorsanız, şerit kompostlama için BACKHUS LT serisi çeviriciler kesinlikle size yardımcı olacaktır.

BACKHUS marka şerit çeviriciler, evsel veya organik atık gibi organik zengin fraksiyonlarınkompostlanması ve biyolojik olarak kurutulması ve ayrıca kanalizasyon çamuru veya kirlenmiş toprak ıslahının kompostlanması için kullanılır. Şerit genişliğine (4,5 - 5 metre) bağlı olarak saatte 2.000 m³'ye kadar dönüş oranları elde edilebilir. Malzeme, şeritli çeviricilerle sürekli veya kesikli bir işlemle işlenebilir.

Kanal kompostlaması için çeviriciler, yeni ve mevcut atık arıtma tesislerine entegre edilebilir. Sistem kapasitesine ve mekansal koşullara bağlı olarak LT serisinin farklı modelleri kullanılabilir. Şeritlerde kendi atık yönetiminizi planlarken, BACKHUS uzman ekibi size tavsiye ve aktif destek konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Şerit çeviriciler, geniş bir panoramik kabin ile sürücü çalışması için mevcuttur.

Makine üzerindeki sensör teknolojisi, doğrudan şerit duvarlarında hareket etmeyi sağlar ve raya bağlı kılavuzluğu gereksiz kılar. Şerit değiştirme, tam otomatik bir aktarma arabası (modele bağlı olarak) veya beton bir platform üzerinde zahmetsizce gerçekleşir.

Sınıfında lider standart donanıma ek olarak, BACKHUS şerit çeviriciler de bir dizi ek özellik ile sunulmaktadır. Örneğin, seçilebilir sulama seçeneği kullanılarak şeritlerde mükemmel sulama koşulları elde edilebilir ve bu da tüm kompostlama sürecini optimize eder.

BACKHUS LT serisi şerit çeviricilerin düşük enerji tüketimi ve etkileyici tornalama performansı da onları oldukça çekici kılar. Dizel motor ile mevcuttur.

AVANTAJLAR
  • Kompostlama, biyolojik kurutma ve toprak ıslahı için şerit döndürücü
  • Saatte 2.000 m³'ye kadar tornalama kapasitesi
  • Makine, sensör teknolojisi sayesinde doğrudan şerit duvarlarında çalışabilir
  • Tam otomatik transfer taşıyıcısıyla (modele bağlı olarak) veya beton platformda şerit değiştirme
  • Sürücü çalışan
  • Sürekli veya toplu bir işlemde tornalama mümkündür
Teknik Veriler
Çalışma Verileri LT 45-50
Sıra Genişliği 4,5 m - 5 m
Malzeme Yüksekliği Maks. 2,2 m - 2,7 m
Rotor Çapı 1,6 m - 2 m
Dönüş Kapasitesi 2.000 m³ / s

Backhus BACKHUS LT Saha Çalışmaları / Detayları

Dökümanlar / İletişim