MAKİNELER

HAKKIMIZDA

Anasayfa > Hakkımızda

Forsen Makina Servis Ticaret A.Ş. 2000 yılında Türkiye’de ve komşu ülkelerde distiribütörlük çalışmaları ile iş hayatına başlamıştır. Günümüzde Forsen Makina ; Liman, Geri Dönüşüm, İnşaat Vinçleri ve Elleçleme Makineleri, Ataçmanlar üreten, alanında lider olan firmalarla çalışmaktadır. Satış ve Pazarlama çalışmalarının yanında müşterilerine tam donanımlı teknik servis ve orjinal yedek parça hizmeti sağlamak için, Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis bölümü vardır. Müşteri memnuniyetine odaklı firmamız Teknik Servis Departmanında görev alan deneyimli teknisyenleri, teknikerleri ve mühendisleri ile müşterilerin taleplerine en kısa sürede cevap vermekte ve iş kayıplarını en aza indirgemektedir.

Misyonumuz

Dinamik takım çalışmalarımız ile müşterilerimizin beklentilerini yerinde ve zamanında karşılamak sorumluluğumuzdur. Görev alanımız sadece olduğumuz şehir ya da iç market değil aynı zamanda sahil kenarında olan yabancı ülkeler için de geçerlidir. Bu sektörde geniş bir tecrübe ve bilgimiz var ve bu tecrübelerimizi sorumluluk alanımızdaki müşterilerimize yaymaktan zevk duyuyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz yenilikçi ve modern stratejilerle kabul edilen sorumlukları yeni pazar stratejilerine entegre etmektir, Marka değerinin arttırılmasında yardımcı olmak ve oluşturulmasında yeni fırsatlar sağlayarak ticari ilke ve bizi en üst düzeyde temsil eden şirket profillerini teşvik etmektir. “Sattığımız makine hala bizim makinemiz olarak görülür.” sloganımız müşterilerimiz tarafından alınmış olan her makinaya nasıl baktığımızı gösterir.

 

 

Markalarımız

Dünyanın önde gelen makine ve ekipman üreticileri olan ve Türkiye’de Forsen Makina Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından temsilcilikleri yapılan markalarımız.