Forsen Makina Servis ve Ticaret A.Ş.

Sektördeki faaliyetlerinin 20. yılına yaklaşan Forsen Makina Servis Ticaret A.Ş, dünya genelinde kendilerini kanıtlamış olan Sennebogen, Jenz, Rotobec ve Ardelt markalarının Türkiye distrübütörlüklerini yapmanın yanı sıra, bu markaların hizmet verdikleri liman vinçleri, geri dönüşüm vinçleri, İnşaat vinçleri, ataçmanlar ve elleçleme makineleri ile bu ürün gruplarına profesyonel servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.
Makine & Ataçman

Forsen Makina Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından Türkiye'ye sunulan vinç, denge makineleri, ataçman ve daha birçok kategorideki ürünlerimiz ve profesyonel teknik kadromuz ile işinizin verimliliğini arttırmanıza yardım ediyoruz.

Makine & Ataçman
Service & Bakım

Dinamik ve tam zamanlama ile çalışmayı ilke edinmiş teknik ekibimizle, işinizde yaşadığınız güçlükleri sizinle aşmak ve verimliliğinizi arttırmak adına yapılacak tüm bakım ve yedek parça tedariği konusundaki profesyonelliğimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Service & Bakım
İkinci El

Forsen 2. El bölümünde, iş alanlarında çeşitli amaçlarla kullanılmış olan 2. el makinelerimize ulaşabilirsiniz Mevcut tekliflerimize göz atarken, bireysel veya kurumsal tüm sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İkinci El

FORSEN Check-Up Hizmeti

Ağır şartlarda çalışan makinelerin bakımlarına gereken özen gösterilmezse makinelarin performansı düşebilir hatta istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Bu gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için izlenecek en iyi yöntem, makinelerin günlük ve periyodik bakımlarının zamanında ve uzman kişiler tarafından yapılmasıdır.

Forsen'den Check-Up hizmeti talep ettiğinizde, deneyimli ekip ve ekipmanlarımız ile, makinelerinizin genel kontrolü yapılarak size tespit edilen sorunlar ve olası önlemler veya çözümleri hakkında bir rapor sunulmaktadır.

Check-Up Hizmeti
Forsen İkinci El

2. El makine fiyatları ve teknik özelliklerini incelemek ve sizin için en uygun makine modellerini görüntülemek için sizi Forsen 2. El Makine galerimize bekliyoruz.

Markalarımız
Dünyanın önde gelen makine ve ekipman üreticileri olan ve Türkiye'de Forsen Makina Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından temsilcilikleri yapılan markalarımız.