MAKİNELER

BACKHUS LTC MİX

BACKHUS, Digestate Karıştırma Ünitesi

KAPALI SİSTEMLERDE TAM OTOMATİK DİGESTATE İŞLEME

Belki pazarlanabilir kompost son ürünü elde etmek için sindirim tesisinizde üretilen sindirimi aerobik olarak tedavi etmek mi istiyorsunuz? Veya şu anki digestatınız çok fazla kümelenmiş ve su içeriği çok yüksek olabilir mi? Ya da temel olarak, besleme malzemesini yapısal malzeme ile karıştırırken gevşeten bir tekniğe mi ihtiyacınız var? BACKHUS LTC Mix, Digestate Karıştırma Ünitesi, daha fazla işlem veya ince işleme için uygun, biyolojik olarak bozunabilir bir alt tabaka oluşturmanıza izin verecektir.

BACKHUS LTC Mix, kapalı sistemlerde uygulama için kullanılabilir ve çürüyen bir tünele sahip herhangi bir yeni sisteme entegre edilebilir. Digestate Karıştırma Ünitesi, bir zincir tahrik vasıtasıyla kompost tünelinin üzerindeki asma tavanda ileri geri hareket eden bir mobil üniteden oluşur. Ünitenin rotoru, dar bir açıklıktan tünelin alt bölgesine doğru çıkıntı yapar ve hareket ederken bu alandaki malzemeyi ters çevirir.

Rotor, toplam 4 metre büyüklüğünde 1.4 metrelik bir çapa sahiptir ve 1.8 metre derinliğe kadar malzemeyi karıştırmak için uygundur. Zeminden maksimum boşluk sadece 50 mm’dir.

Başlangıç stoku, bir kısım digestat ve bir kısım yapısal malzemeden (yeşil atık) oluşur. BACKHUS LTC Karışımı, Digestate Karıştırma Ünitesi kullanılarak, havalandırma için uygun karşılık gelen bir hava gözenek hacmi ile homojen bir malzeme üretilir, yani biyobozunur bir substrat.

Ünitenin kullanılması malzemeyi sıkıştırmadan gevşetir. Karıştırmadan ideal bir sonuç elde etmek için, malzeme iki ardışık geçişle döndürülür. İlk geçiş malzemeyi önceden karıştırır ve olası kümeleri parçalar. İkinci geçiş daha sonra karıştırma sonucunun rafine edilmesine önemli ölçüde katkıda bulunur.

Digestate Karıştırma Ünitesi, dış mekanlarda karıştırmaya alternatif olarak kapalı veya kapalı sistemlerde çalışır. Karıştırma işlemi sırasında kapalı sistemde salınan emisyonlar yakalanır ve bir egzoz arıtma tesisine beslenir. Bu, dışarıya emisyonları, özellikle koku emisyonlarını önemli ölçüde azaltır.

BACKHUS LTC Mix size tam otomatik bir işlemin tüm avantajlarını sunar. Ünitenin kontrolü ve tüm işlemler bilgisayarlı bir sistem tarafından düzenlenir.

AVANTAJLAR

  • Digestate tedavisi için karıştırma ünitesi
  • Kapalı sistemlerde kullanım sayesinde düşük emisyon
  • Tamamen otomatik
  • Malzeme gevşetildi ve sıkıştırılmadı
  • Digestate ve yapısal malzemenin karıştırılması
  • Biyolojik olarak bozunabilen bir substrat üretimi

TEKNİK VERİLER

Rotor Çapı 1,4 metre
Toplam Rotor Genişliği 4 metre
Uzunluk 5.5 metre
Genişlik 3,9 m
Yükseklik 4 metre
Malzeme Yüksekliği 1,8 m
Yerden Yükseklik Maks. 20 ± 50 mm

İLETİŞİM

BACKHUS LTC MİX için soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.