MAKİNELER

BACKHUS A 75

BACKHUS, Motorlu Yığın Dönüştürücü

ALMANYA'DA ÜRETİLEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ SERİ ÜRETİMLİ KOMPOST DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Organik atıkların işlenmesi veya kompostlanması için büyük ölçekli bir tesisin operatörü olarak, muhtemelen günlük olarak en yüksek talepleri karşılayan transfer teknolojisi makinelerinin kullanımına güveniyorsunuz. Performans, güvenilirlik ve ergonomi, karşılanması gereken gereksinimlerden sadece birkaçıdır. Alternatif olarak, halen yüksek girdi miktarlarına sahip bir kompostlama tesisinin planlama aşamasındaysanız, benzer bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Sadece en yüksek verim seviyesine sahip kendinden tahrikli bir rüzgar jeneratörü aramakla kalmayacak, aynı zamanda pratik ve esnek kullanımından da etkilenmeniz gerekecektir. BACKHUS A 75 ile aradığınızı bulacağınız yer burası.

Organik veya yeşil atıklar, kanalizasyon çamuru veya hatta hurma yağı kalıntıları ve şeker kamışı üretimi için, verimli rüzgarlagübreleştirme sağlayan bir karar vereceksiniz. Aynı şekilde, kendinden tahrikli rüzgar türbini de toprak ıslahı ve farklı substratların endüstriyel olarak karıştırılması alanlarında son derece yeteneklidir. Saatte 7.000 m³’ye kadar ulaştığı verim oranları ile üretkenliğe hayran kalacaksınız!

Ve böyle olağanüstü bir performansa sahip bir makinenin de yüksek yakıt tüketimi ile geldiğini düşünüyorsanız, bu BACKHUS A 75 değildir. Entegre BACKHUS Yönetim Sistemi (BMS) ile, kendinden tahrikli rüzgar jeneratörü ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır güvenilir, ağır işler sağlar ve makinenin performansını optimize eder. Sonuç olarak,% 15’e varan yakıt tasarrufu mümkündür. 450 kW’lık güçlü tahrik motoruyla bu tam olarak ihmal edilebilir bir miktar değil.

Diğer BACKHUS marka mobil çeviriciler gibi, en büyük model de kompakt çalışma ve taşıma boyutlarına sahiptir. Ortaya çıkan yüksek esnekliğe ve farklı operasyonlarda kullanıma uygun ideal uygunluğa ek olarak, BACKHUS A 75’in etkileyici özellikleri, muhtemelen sınıfının en iyisi alan kullanımıyla yüksek verimli bir yer kaplar. Palet temizleyicileri nedeniyle, üçgen fırıldaklar yan yana yerleştirilebilir, böylece fırıldaklar arasındaki ek şerit gereksiz olur.

BACKHUS A 75 rüzgar türbini çerçevesi, ergonomik olarak tasarlanmıştır, böylece döndürülecek malzeme rotor sırasında sadece rotorla temas eder. Malzeme boşaltılırken, rüzgar makinesi neredeyse makine çerçevesine dokunmadan aynı anda yeniden şekillendirilir.

Ergonomi söz konusu olduğunda, makinenin vurgulanan bir başka özelliği de 360 derecelik geniş panoramik kabin. Havalı süspansiyonlu ve kolçaklı bir sürücü koltuğu, cömert LED dokunmatik ekranlar ve tek elle rahat kullanım için monte edilmiş bir joystick ile donatılmış bir rüzgarlığın her geçişinde bir konfor bölgesi haline gelir.

Neden bugün daha fazla bilgi istemiyorsunuz ve Almanya’da üretilen kendi yeni kendinden tahrikli fırıldak turnerinizi keşfedin!

AVANTAJLAR

  • Malzemeye bağlı olarak saatte 7.000 m³’ye kadar verimi olan kendinden tahrikli rüzgar türbini
  • Organik ve yeşil atıkların yanı sıra kanalizasyon çamuru vb.
  • % 15’e kadar yakıt tasarrufu
  • Ergonomik mühendislik tasarımı
  • Cömert 360 derece, çok yönlü yuvarlak kabin

Turner teknolojisine ek olarak, kompostlama işleminde kullanılan diğer makineler hakkında bilgi edinmek isterseniz, ekran ve ayırma teknolojisi alanındaki kapsamlı ürün yelpazemize bir göz atın. Tek şaftlı öğütücülerimiz ve çift şaftlı öğütücüler de sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor!

TEKNİK VERİLER

TEKNİK VERİLER
ÇALIŞMA VERİLERİ
Yel Değirmeni Genişliği7.5 m
Yel Değirmeni Yüksekliği3,3 m
Dönüş Kapasitesi7.000 m³ / s
Motor1.800 dev / dak’da Volvo TAD 16×1 VE 450 kW (612 PS)
BOYUTLAR
Rotor Çapı1.800 mm
Uzunluk6.350 mm
Genişlik8.200 mm
Yükseklik5.600 mm

SAHA ÇALIŞMALARI / DETAYLARI

İLETİŞİM

BACKHUS A 75 için soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.