MAKİNELER

BACKHUS A 60 / A 65

BACKHUS, Üçgen Yığın Konvertörü

KOMPOSTUN VERİMLİ İŞLENMESİ İÇİN KENDİNDEN TAHRİKLİ TURNER MAKİNELERİ

Endüstriyel ölçekli kompostlama ilk kez Avrupa’da başladığından beri, kompostlama tesislerinin proses yönetimiyle ilgili çok sayıda araştırma ve çalışma yapılmıştır. Ticaret ve teknik dergiler sürekli olarak, örneğin üçgen bir rüzgar türbini ile döndürmenin kompostlama sürecini geliştirdiğini ve hızlandırdığını belirtmiştir.

Rüzgar türbinlerini hareket ettirirken, malzeme bileşim ve nem içeriğine göre gevşetilir ve homojen bir şekilde karıştırılır. Çekirdek ve kenar bölgelerinin ideal şekilde karıştırılması da sağlanır. Eşzamanlı olarak, kompost malzemesi yumuşak ve sürekli hamur haline getirilir ve ayrıca yeterli oksijenle beslenir.

Bu nedenle, sadece bireysel kompostlama stratejinizin bir uzantısı olarak değil, aynı zamanda son ürününüzün yüksek kalitesini sağlayan düşük anahtarlı bir proses kontrol aracı olarak BACKHUS A 60 / A 65 üçgen rüzgar türbini çeviricileri de dikkate değer.

Organik, yeşil ve tarımsal atıkların veya endüstriyel çamurun kompostlanması için kendinden tahrikli turner kullanarak, saatte 5.500 m³’ye kadar olağanüstü üretim oranları elde edersiniz. Buna ek olarak, BACKHUS marka makineler hem toprak ıslahı hem de substrat karıştırma alanlarında profesyonellerin tercihi.

Kompost döndürücünün rotoru yüksekliği ayarlanabilir, tamamen geri dönüşümlüdür ve dönüş hızı sürekli olarak ayarlanabilir. Makinenin bakımı çok kolaydır ve düşük arıza süresi ile karakterizedir. Rüzgar jeneratörü BACKHUS A 30 ekonomik bir dizel teknolojisi kullanır. Kurulu dizel motor mevcut emisyon standardı IV EuroMot / Tier 4’ü karşılar.

Düşük ağırlığı sayesinde, turner bir araba römorku ile bile taşınabilir, bu da onu farklı bitkilerde esnek kullanım için özellikle uygun hale getirir.

BACKHUS A 30 özellikle çiftliklerde gübrenin kompostlanmasında, bahçecilik ve peyzajda, meyve ve sebze yetiştiriciliğinde veya belediye parklarında ve digestatınkompostlanmasında kullanılır. BACKHUS A 30 kompost döndürücü ile saatte 700 m³’ye kadar malzeme döndürülebilir.

AVANTAJLAR

  • Malzemenin homojenizasyonu, gevşemesi ve sabit hamurlanması
  • Kompostrüzgar türlerine havalandırma ve havalandırma
  • Saatte 5.500 m³’ye kadar üretim kapasitesi (giriş malzemesine bağlı olarak)
  • Çok çeşitli ek özellikler ile genişletilebilen üçgen rüzgar türbini kapsamlı standart ekipman
  • Ergonomik çalışma için tasarlanmıştır
  • Kolay bakım ve temizlik için tasarlanmıştır.

BACKHUS A 60 veya BACKHUS A 65, gereksinimlerinize en uygun üçgen rüzgar türbini tipine karşılık geliyorsa, bugün BACKHUS marka mobil makineler için ulusal veya uluslararası irtibat kişilerimizden biriyle iletişime geçin.

TEKNİK VERİLER

TEKNİK VERİLER
ÇALIŞMA VERİLERİA 60A 65
Yel Değirmeni Genişliği6 m6,5 m
Yel Değirmeni Yüksekliği2,7 m2,9 m
Dönüş Kapasitesi5.000 m³ / s5.500 m³ / s

SAHA ÇALIŞMALARI / DETAYLARI

ONLİNE İZLE

İLETİŞİM

BACKHUS A 60 / A 65 için soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.
deneme bonusu veren siteler
child sex