MAKİNELER

BACKHUS A 50 / A 55

BACKHUS, Yığın Kompostlaması için Tornalar

HEMEN HEMEN TÜM İKLİM BÖLGELERİNDE EN ÇEŞİTLİ MALZEMELERİN İŞLENMESİ İÇİN KOMPOST DÖNÜŞLERİ

Tarımsal atık, endüstriyel çamur ve yeşil ve organik atıkların kompostlanması için bir makine ile ilgileniyor musunuz? Belki de bir şeker kamışı veya palmiye yağı plantasyonunun operatörü ve organik atıkları vicdanlı ve çevre dostu bir şekilde arıtma seçeneği arıyorsunuz. Alternatif olarak, kirlenmiş toprakların iyileştirilmesi uygulama için birincil odak noktanız olabilir. Uygulama alanınız nasıl olursa olsun, rüzgarla gübreleştirme için BACKHUS A 50 / A 55 döndürücüler kullanmanız için tam olarak doğru makinelerdir.

BACKHUS üçgen rüzgar değirmenleri, yeşil ve organik malların, kanalizasyon çamurunun, şeker kamışı ve hurma yağı üretiminden ve diğer yem stoklarından kaynaklanan atıkların ve toprak ıslahının kompostlanması için kullanılır. Toprak işlerinde veya substratların endüstriyel olarak karıştırılmasında da kullanılırlar. Buna ek olarak, BACKHUS serisi çeviriciler, olgun ve sağlam tasarımları nedeniyle hemen hemen her türlü iklimde çalışır.

BACKHUS, çeşitli model boyutları sunar, böylece rüzgar jeneratörü sisteminize mükemmel bir şekilde entegre edilebilir ve süreçlerinize uyarlanabilir. Örneğin, BACKHUS A 50, maksimum 2,4 metre yüksekliğe ve 5 metre genişliğe sahip rüzgar türbinleri için tasarlanmıştır ve saatte 4.000 m³’ye kadar bir tornalama hacmi sağlar. Rüzgardagübreleştirme için BACKHUS A 55 tornalayıcı ile iş hacmi biraz daha fazla olabilir. 5,5 metre genişliğe ve 2,5 metre yüksekliğe kadar olan fırıldaklarla, saatte 4.500 m through’ye kadar verim elde edilebilir. Ayrıca ürün yelpazesinde daha da yüksek bir verime sahip bir makinemiz var.

Makine çerçevesinin ergonomik yapısı, döndürülen malzemenin çalışma sırasında sadece rotorla temas etmesini sağlar. Yel değirmeni boşaltılan malzeme ile yeniden düzenlenir, böylece kompostturner çerçevesiyle temas neredeyse gerçekleşmez.

Buna ek olarak, BACKHUS döndürücüler tüm bileşenlere kolay erişim sağlamak için tasarlanmıştır, böylece karmaşık olmayan bakım ve temizliği kolaylaştırır. Örneğin A 50 ve A 55’in şasisi de açık bir yapı olarak tasarlanmıştır, böylece şasi çerçevesine giren malzeme hemen tekrar düşer. Sonuç olarak, rüzgar türlerinin düzgün hareketini engelleyecek hiçbir şey yoktur.

Windrowturner sürücüleri için, BACKHUS gerçekten bir konfor bölgesi yarattı. Geniş 360 derecelik panoramik kabin, hava yaylı bir koltuğa, her iki tarafta büyük boyutlu ekranlara ve kontrollere sahip kolçaklara sahiptir.

Kendinizi gübreleştirmek için BACKHUS çeviriciler hakkında her şeyi öğrenin ve bugün bizimle iletişime geçin.

 

Torna makinesi tarımsal atıkların, organik atıkların veya kanalizasyon çamurunun kompostlanması için kullanılabilir. Turner4.5 m genişliğe ve 2.3 m yüksekliğe kadar, malzemeye bağlı olarak saatte 3.000 m³’ye kadar bir dönüş kapasitesine ulaşmasını sağlar. Buna ek olarak, rüzgar jeneratörü yakıt tasarruflu, düşük tüketimli dizel motor teknolojisine sahiptir. Doğal olarak, entegre motor mevcut emisyon standartlarının gereksinimlerini karşılar.

BACKHUS A 45 rüzgar türbini hem tekerlekli hem de paletli tahrik versiyonlarında mevcuttur. Her iki versiyon için de kompakt çalışma ve hareket boyutları etkileyicidir ve farklı operasyonlarda kullanım için idealdir.

Torna makinesi, verimlilik ve proses iyileştirmesine aktif olarak katkıda bulunacaktır. Palet temizleyicileri ile yan yana üçgen fırıldaklar çalıştırmak mümkündür. Rüzgar türbinleri arasında bir tahrik hattına sahip olmak gerekli değildir, bu da alanın verimli bir şekilde kullanılmasına ve çalışma alanının mümkün olan en iyi şekilde kullanılmasına neden olur.

Tüm dünyadaki BACKHUS müşterileri, rüzgâr tornalarımızın kapsamlı ve konforlu standart ekipmanlarını takdir ediyor. Turner’ın panoramik kabini serbestçe erişilebilir ve cömertçe boyutlandırılmıştır ve modern bir LED dokunmatik ekran, havalı kumaş bir koltuk ve pratik tek elle kullanım için bir joystick içerir. Basit ve ergonomik çalışmaya ek olarak, makine ayrıca ilgili bakım ve kontrol bileşenlerine kullanışlı ve karmaşık olmayan erişimden yararlanır.

BACKHUS A 45 fırıldak döndürücüyü özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde genişletmek için bir dizi tasarım seçeneği vardır. Örneğin, yan konveyör alanın etkin kullanımını sağlar ve yapağı sarıcı kompostlama sürecinin iyileştirilmesini kolaylaştırır. Tornalama sırasında sulama kullanımı kompostlama süreci üzerinde benzer bir olumlu etkiye sahiptir. BACKHUS A 45’i bireysel gereksinimlere uyarlama potansiyeli, onu her tesis operatörü için mükemmel çok amaçlı makine haline getirir.

AVANTAJLAR

  • Rüzgardagübreleştirme, toprak ıslahı ve substrat karıştırma için kendinden tahrikli çeviriciler
  • Ergonomik olarak tasarlanmış makine şasisi
  • İlgili tüm bileşenlerin bakımı ve temizliği için ideal erişim
  • Açık şasi tasarımı
  • Konfor için donatılmış panoramik kabin

Ayrıca kapalı gübreleştirmeprosesi veya şerit değiştirici için çözümler arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Ayrıca, çekici ve kapsamlı kullanılmış makineler yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

TEKNİK VERİLER

TEKNİK VERİLER
ÇALIŞMA VERİLERİA 50A 55
Yel Değirmeni Genişliği5 m5,5 m
Yel Değirmeni Yüksekliği2,4 m2,5 m
Dönüş Kapasitesi4.000 m³ / s4.500 m³ / s

SAHA ÇALIŞMALARI / DETAYLARI

ONLİNE İZLE

İLETİŞİM

BACKHUS A 50 / A 55 için soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.
deneme bonusu veren siteler
child sex