MAKİNELER

BACKHUS A 45

BACKHUS, Yığın Dönüştürücü

GÜÇLÜ ORTA SINIF, KENDİNDEN TAHRİKLİ TRANSFER MAKİNESİ

Orta büyüklükte bir arıtma veya kompostlama tesisinin operatörünüz varsa ve müşterileriniz nihai ürüne en yüksek talepleri veriyorsa veya kompakt boyutların olduğu farklı operasyonlarda kullanım için yüksek performanslı, kendinden tahrikli bir turner arıyorsanız Ergonomik çalışma modu kadar sizin için de önemli olan BACKHUS A 45 rüzgar türbini sizin için doğru makinedir.

Torna makinesi tarımsal atıkların, organik atıkların veya kanalizasyon çamurunun kompostlanması için kullanılabilir. Turner4.5 m genişliğe ve 2.3 m yüksekliğe kadar, malzemeye bağlı olarak saatte 3.000 m³’ye kadar bir dönüş kapasitesine ulaşmasını sağlar. Buna ek olarak, rüzgar jeneratörü yakıt tasarruflu, düşük tüketimli dizel motor teknolojisine sahiptir. Doğal olarak, entegre motor mevcut emisyon standartlarının gereksinimlerini karşılar.

BACKHUS A 45 rüzgar türbini hem tekerlekli hem de paletli tahrik versiyonlarında mevcuttur. Her iki versiyon için de kompakt çalışma ve hareket boyutları etkileyicidir ve farklı operasyonlarda kullanım için idealdir.

Torna makinesi, verimlilik ve proses iyileştirmesine aktif olarak katkıda bulunacaktır. Palet temizleyicileri ile yan yana üçgen fırıldaklar çalıştırmak mümkündür. Rüzgar türbinleri arasında bir tahrik hattına sahip olmak gerekli değildir, bu da alanın verimli bir şekilde kullanılmasına ve çalışma alanının mümkün olan en iyi şekilde kullanılmasına neden olur.

Tüm dünyadaki BACKHUS müşterileri, rüzgâr tornalarımızın kapsamlı ve konforlu standart ekipmanlarını takdir ediyor. Turner’ın panoramik kabini serbestçe erişilebilir ve cömertçe boyutlandırılmıştır ve modern bir LED dokunmatik ekran, havalı kumaş bir koltuk ve pratik tek elle kullanım için bir joystick içerir. Basit ve ergonomik çalışmaya ek olarak, makine ayrıca ilgili bakım ve kontrol bileşenlerine kullanışlı ve karmaşık olmayan erişimden yararlanır.

BACKHUS A 45 fırıldak döndürücüyü özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde genişletmek için bir dizi tasarım seçeneği vardır. Örneğin, yan konveyör alanın etkin kullanımını sağlar ve yapağı sarıcı kompostlama sürecinin iyileştirilmesini kolaylaştırır. Tornalama sırasında sulama kullanımı kompostlama süreci üzerinde benzer bir olumlu etkiye sahiptir. BACKHUS A 45’i bireysel gereksinimlere uyarlama potansiyeli, onu her tesis operatörü için mükemmel çok amaçlı makine haline getirir.

AVANTAJLAR

  • Arıtma çamuru, organik ve tarımsal atıklar için kendinden tahrikli rüzgar türbini
  • Malzemeye bağlı olarak saatte 3.000 m³’ye kadar tornalama kapasitesi
  • Düşük yakıt tüketimi
  • Standart olarak kapsamlı ekipman
  • Süreç iyileştirmeyi kolaylaştırır
  • Ergonomik çalışma için tasarlanmıştır

TEKNİK VERİLER

TEKNİK VERİLER
ÇALIŞMA VERİLERİ
Yel Değirmeni Genişliği4,5 m
Yel Değirmeni Yüksekliği2,3 m
Dönüş Kapasitesi3.000 m³ / s

SAHA ÇALIŞMALARI / DETAYLARI

ONLİNE İZLE

İLETİŞİM

BACKHUS A 45 için soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER