Sennebogen

Ağır görevler için sağlam teleskopik yükleyici
Geri dönüşüm tesislerinde, odun talaşı yüklemesinde, endüstride ve diğer birçok uygulamada kullanım için sağlam ve muazzam çok yönlü alet. Zorlu ve zorlu çalışma koşulları söz konusu olduğunda, SENNEBOGEN önde gelen telehandler markalarından biridir. 355 E, performans, genel bakış ve dayanıklılık standartlarını belirler ve çok çeşitli kullanımlar için çeşitli akıllı seçenekler sunar.
Teknik Veriler

Yükleme Kapasitesi

5.5 ton

Kaldırma Yüksekliği

8.5 m

Çalışma Ağırlığı

11.8 ton

Dizel Motor

103 kW

DİĞER MAKİNELER
355 E Teleskopik Yükleyici
AVANTAJLAR
EN İNCE AYRINTISINA KADAR GÜÇLÜ

Sağlam çelik çerçeve ve sağlam teleskopik kol, uzun servis ömrü sağlar. 355 E, çok vardiyalı işletimde zorlu görevlerde uzmanlaşmıştır.

KÜÇÜK İŞLETMEDE ENERJİ

Tekerlekli yükleyici seviyesinde maksimum kırılma kuvveti ve kaldırma kapasitesi: Z-kinematik ideal olarak kuvvetleri kepçeye yönlendirir.

OPTİMAL GÖRÜNÜRLÜK ŞARTLARI

Yükseltici operatör kabini, gerçek 360 ° panoramik görüntü sayesinde çalışma alanınızın mükemmel görünümünü ve ek iş güvenliği sağlar.

ÇOK FONKSİYONLU: YAPAMAYACAĞI HİÇBİRŞEY YOKTUR!

SENNEBOGEN 355 E gerçek bir çok yönlüdür ve birçok ataşmanı çalıştırabilir. Ek hidrolik ve elektrik bağlantısı yeterli performans sağlar.

KÜÇÜK DÖNÜŞ DAİRESİ - BÜYÜK ETKİ

Büyük görünümüne rağmen, 355 E teleskopik yükleyici yüksek manevra kabiliyetine ve 4 m'den daha küçük küçük bir dönüş dairesine sahiptir. Üç tip direksiyon, ön aks direksiyon, dört tekerlekten direksiyon ve yengeç dişlisi, bir düğmeye basarak her durumda uygun manevra yapabilmenizi sağlar.

OPTİMAL SOĞUTMA PERFORMANSI - SABİT KOŞULLARDA BİLE

Standart ve güçlü tersinir fan, serbest hava girişi ve dolayısıyla optimum soğutma performansı sağlar.

Sennebogen 355 E Saha Çalışmaları / Detayları

Dökümanlar / İletişim