Backhus

Hemen Hemen Tüm İklim Bölgelerinde En Çeşitli Malzemelerin İşlenmesi İçin Kompost Dönüşleri

Tarımsal atık, endüstriyel çamur ve yeşil ve organik atıkların kompostlanması için bir makine ile ilgileniyor musunuz? Belki de bir şeker kamışı veya palmiye yağı plantasyonunun operatörü ve organik atıkları vicdanlı ve çevre dostu bir şekilde arıtma seçeneği arıyorsunuz. Alternatif olarak, kirlenmiş toprakların iyileştirilmesi uygulama için birincil odak noktanız olabilir. Uygulama alanınız nasıl olursa olsun, rüzgarla gübreleştirme için BACKHUS A 50 / A 55 döndürücüler kullanmanız için tam olarak doğru makinelerdir.

BACKHUS üçgen rüzgar değirmenleri, yeşil ve organik malların, kanalizasyon çamurunun, şeker kamışı ve hurma yağı üretiminden ve diğer yem stoklarından kaynaklanan atıkların ve toprak ıslahının kompostlanması için kullanılır. Toprak işlerinde veya substratların endüstriyel olarak karıştırılmasında da kullanılırlar. Buna ek olarak, BACKHUS serisi çeviriciler, olgun ve sağlam tasarımları nedeniyle hemen hemen her türlü iklimde çalışır.

BACKHUS, çeşitli model boyutları sunar, böylece rüzgar jeneratörü sisteminize mükemmel bir şekilde entegre edilebilir ve süreçlerinize uyarlanabilir. Örneğin, BACKHUS A 50, maksimum 2,4 metre yüksekliğe ve 5 metre genişliğe sahip rüzgar türbinleri için tasarlanmıştır ve saatte 4.000 m³'ye kadar bir tornalama hacmi sağlar. Rüzgardagübreleştirme için BACKHUS A 55 tornalayıcı ile iş hacmi biraz daha fazla olabilir. 5,5 metre genişliğe ve 2,5 metre yüksekliğe kadar olan fırıldaklarla, saatte 4.500 m through'ye kadar verim elde edilebilir. Ayrıca ürün yelpazesinde daha da yüksek bir verime sahip bir makinemiz var.

Makine çerçevesinin ergonomik yapısı, döndürülen malzemenin çalışma sırasında sadece rotorla temas etmesini sağlar. Yel değirmeni boşaltılan malzeme ile yeniden düzenlenir, böylece kompostturner çerçevesiyle temas neredeyse gerçekleşmez.

Buna ek olarak, BACKHUS döndürücüler tüm bileşenlere kolay erişim sağlamak için tasarlanmıştır, böylece karmaşık olmayan bakım ve temizliği kolaylaştırır. Örneğin A 50 ve A 55'in şasisi de açık bir yapı olarak tasarlanmıştır, böylece şasi çerçevesine giren malzeme hemen tekrar düşer. Sonuç olarak, rüzgar türlerinin düzgün hareketini engelleyecek hiçbir şey yoktur.

Windrowturner sürücüleri için, BACKHUS gerçekten bir konfor bölgesi yarattı. Geniş 360 derecelik panoramik kabin, hava yaylı bir koltuğa, her iki tarafta büyük boyutlu ekranlara ve kontrollere sahip kolçaklara sahiptir.

Kendinizi gübreleştirmek için BACKHUS çeviriciler hakkında her şeyi öğrenin ve bugün bizimle iletişime geçin.

AVANTAJLAR
  • Rüzgardagübreleştirme, toprak ıslahı ve substrat karıştırma için kendinden tahrikli çeviriciler
  • Ergonomik olarak tasarlanmış makine şasisi
  • İlgili tüm bileşenlerin bakımı ve temizliği için ideal erişim
  • Açık şasi tasarımı
  • Konfor için donatılmış panoramik kabin

Ayrıca kapalı gübreleştirmeprosesi veya şerit değiştirici için çözümler arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Ayrıca, çekici ve kapsamlı kullanılmış makineler yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Teknik Veriler
Çalışma Verileri A 50 A 55
Yel Değirmeni Genişliği 5 m 5,5 m
Yel Değirmeni Yüksekliği 2,4 m 2,5 m
Dönüş Kapasitesi 4.000 m³ / s 4.500 m³ / s

Backhus BACKHUS A 50 / A 55 Saha Çalışmaları / Detayları

Dökümanlar / İletişim