Ardelt

TUKAN K&B

Yük dağıtımında orijinal Ardelt çift kollu çevirme sistemi ile yük elleçleme uzmanları, düşük işletme maliyetleri ile son derece dayanıklıdır.

Tukan K (K = Kanguru), çift kollu çevirme sistemine sahip vinç, gemiler ile en kısa mesafede olması için vinç ile bütünleşmiş besleme gözüne sahiptir. Mümkün olan en yüksek zaman ve mali tasarrufu size sunar.

Tukan B (B = Dökme), dökme malzemeyi yan tarafında ayrılmış bir hazne ile taşımak için özel olarak tasarlanmış çift kollu bir döner vinçtir.

The Tukan K (K = Kangaroo) is a double jib slewing crane with an integrated hopper for the shortest possible path between the vessel and the hopper. Short distances save time and money and minimise dust emissions. Tukan K cranes with integrated hoppers into their gantry offer significant logistical advantages: They provide uninhibited access for traffic and can be mounted very closely side by side.

The Tukan B (B = Bulk) is a double jib slewing crane especially designed for handling bulk material with a separated hopper at its side.


MAKİNELER
Tukan K
Tukan B
ÖLÇÜLER / MODELLER TUKAN K & B
  • Tukan B & K 750
  • Tukan B & K 1000
  • Tukan B & K 1500
  • Tukan B & K 2000
  • Tukan B & K 3000

Ardelt TUKAN K & B Saha Çalışmaları / Detayları

Dökümanlar / İletişim