MAKİNELER

355 E

SENNEBOGEN, Teleskopik Yükleyiciler

AĞIR GÖREVLER İÇİN SAĞLAM TELESKOPİK YÜKLEYİCİ

Geri dönüşüm tesislerinde, odun talaşı yüklemesinde, endüstride ve diğer birçok uygulamada kullanım için sağlam ve muazzam çok yönlü alet. Zorlu ve zorlu çalışma koşulları söz konusu olduğunda, SENNEBOGEN önde gelen telehandler markalarından biridir. 355 E, performans, genel bakış ve dayanıklılık standartlarını belirler ve çok çeşitli kullanımlar için çeşitli akıllı seçenekler sunar.

Teknik Veriler

Yükleme Kapasitesi

5.5 ton

Kaldırma Yüksekliği

8.5 m

Çalışma Ağırlığı

11.8 ton

Dizel Motor

103 kW

DİĞER MAKİNELER

355 E Teleskopik Yükleyici

AVANTAJLAR

EN İNCE AYRINTISINA KADAR GÜÇLÜ

Sağlam çelik çerçeve ve sağlam teleskopik kol, uzun servis ömrü sağlar. 355 E, çok vardiyalı işletimde zorlu görevlerde uzmanlaşmıştır.

KÜÇÜK İŞLETMEDE ENERJİ

Tekerlekli yükleyici seviyesinde maksimum kırılma kuvveti ve kaldırma kapasitesi: Z-kinematik ideal olarak kuvvetleri kepçeye yönlendirir.

OPTİMAL GÖRÜNÜRLÜK ŞARTLARI

Yükseltici operatör kabini, gerçek 360 ° panoramik görüntü sayesinde çalışma alanınızın mükemmel görünümünü ve ek iş güvenliği sağlar.

ÇOK FONKSİYONLU: YAPAMAYACAĞI HİÇBİRŞEY YOKTUR!

SENNEBOGEN 355 E gerçek bir çok yönlüdür ve birçok ataşmanı çalıştırabilir. Ek hidrolik ve elektrik bağlantısı yeterli performans sağlar.

KÜÇÜK DÖNÜŞ DAİRESİ - BÜYÜK ETKİ

Büyük görünümüne rağmen, 355 E teleskopik yükleyici yüksek manevra kabiliyetine ve 4 m’den daha küçük küçük bir dönüş dairesine sahiptir. Üç tip direksiyon, ön aks direksiyon, dört tekerlekten direksiyon ve yengeç dişlisi, bir düğmeye basarak her durumda uygun manevra yapabilmenizi sağlar.

OPTİMAL SOĞUTMA PERFORMANSI - SABİT KOŞULLARDA BİLE

Standart ve güçlü tersinir fan, serbest hava girişi ve dolayısıyla optimum soğutma performansı sağlar.

SAHA ÇALIŞMALARI / DETAYLARI

ONLINE İZLE

İLETİŞİM

355 E için soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.
deneme bonusu veren siteler
child sex