GRLWEAP

GRLWEAP kazık çakma ekipmanına kazıık tepkisini simüle eden bir yönlü dalga eşitleme analiz programıdır.

GRLWEAP çakım streslerini, çekiç performansını ve kazık dayanım gücü ile her net çakım arasındaki lişkiyi öngörür. Aynı zamanda toplam çakım süresini tahmin eder. Bu kullanıcıya belli bir kazık için hangi çekiç daha uygun ve ekonomik, zemin şartı öncelikli işe çekici adepte etmede araştırmak için olanak sağlar.

Dinamik kazık formülü yerine dalga eşitleme analizi kullanıldığında, uygulamanın bazı kodları ve standartları daha zayıf bir temel dizaynına -daha düşük güvenlik faktörü ya dad aha yüksek direnç faktörü- olanak sağlar.

GRLWEAP 2010 çalıştırılabilirlik analizi, dizel çekiçler için çeşitli vuruş opsiyonları, zemin duyarlılık analizi, parallel ya da kompozite kazıklar için modeler ve dört static analiz opsiyonu içerir. Eğik (bir açıda çakılan) kazıkların analizi GRLWEAP 2010’ da geliştirilmiştir. Açı yatay olduğunda, GRLWEAP menfezlerin yüklemesini simüle edebilir.

GRLWEAP 2010’ un Standard ve Offshore Versiyonları mevcuttur. Sizin için doğru olan GRLWEAP versiyonunu bulun.

GRLWEAP Offshore Wave Versiyonu ilgi çekici durumlar (serbest çekiçler, düzebsiz ve eğimli kazıklar) için özel özelliklerle dizay edilmiş ve yorulma çıktı tablları gibi özel analiz opsiyonlarını içinde barındırır.

GRLWEAP 800’ den fazla önceden programlanmış çekici, geniş yardım seçeneğini ve sayısız otamatik özelliği kapsayan kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir.