Kategoriler

Özellikleri:

  • Dünyanın en büyük seri karıştırıcısı
  • Yüke duyarlı otomatik hız kontrol sistemi dahil geniş standard ürün listesi
  • Kolay giriş imkanlı,yüksek performansılı panoramik operatör kabini
  • Arıza ve bakım durumunda kolay ulaşım
  • Yüksek kalite ve üst düzey verimlilik

Eggersmann 6– serisi – Yüksek performanslı kesici takım

Eggersmann 6 serisinin üstün performansı yeni kesici takımların ürünüdür. Aşırı dayanıklı tasarımı, akıllı teknolojik sistemleri ile üretim kapasitesi 6.800 m³/hr gibi yüksek bir seviyeye çıkarmıştır. .

Modüler Şaseli
Tüm 6-serisi makinalarda ortak şase kullanımı ile yüksek verimlilik artırılmıştır. Yüksek hassasiyetle lazer kesimle elde edilen parçaların montajlanmasıyla modüler yapı elde edilmiştir.
Güçlü ve çevre dostu-6 silindirli güç ünitesi
Gereken güç, dünyanın en büyük dizel motor üreticisi Cummins marka EPA Tier III normlarını karşılıyan dizel motordan elde edilmektedir.
Palet Temizleyici
Hidrolik olarak kontrol edilen ve 18” paletlere kadar kullanılabilien paletler yerine karıştırıcı şafta yönlendiren kanatlardır.
Mükemmel çalışma ortamı-operatör kabini
Bir makine operatörünün rahatı kadar iyidir. Bundan ötürü tüm Eggersmann 17-serisi makinalar diğer Eggersmann makinaları gibi konforlu,ergonomik, yüksek görüş açılı bir operatör kabinine sahiptir.
Basit kontrol- tek el kontrolü
Yönlendirme, hız kontrolü ve diğer tüm kontroller tek el joystick’i üzerinde kontrol edilmektedir. Operatör makinayı yığına doğru Eggersmann Track Control sistemi ile hızını sabitliyerek sürmektedir.
Hız sabitle-Eggersmann TRACK CONTROL
Hız kontrol sistemi karıştırılacak yığın miktarına göre optimum hızı ayarlamaktadır. Ek malzemelerin yığın içinde bulunduğu durumlarda karıştırma işlemi yeniden işlem öncesi sabitlenen hız ile gerçekleştirilir ve bu hız seviyesi “yeniden üretim hızı “olarak adlandırılır. Eggersmann Track Control tüm Eggersmann 6-serilerinde standarttır.
Sökülebilir operatör kabini
Nakliye konumda yüksekliğin azaltılarak makinanın 3,60m ölçülerine gelmesi ile daha ekonomik taşıma yapabilmektedir.
Kapsamlı ve proje bazlı çözümler
Değişken versiyonları ile Eggersmann 6-serisi her durumda ihtiyaç duyulan mükümmel çözümü sunmaktadır
Eggersmann 6-serisi
backhus_6-serisi_en_72dpi.pdf - 282 kB