Kategoriler

Özellikleri:

  • Kapalı mekanlarda akıllı atık yönetimi
  • Yeni veya çalışan tesislere uygulanabilirlik
  • Tam otomatik ve yarı otomatik çalışma
  • Dizel veya elektrik tahrikli çalışma
  • Malzeme aktarma ve yığın bazlı üretimde yüksek verim

Eggersmann Tünel/Hat Karıştırıcı-Tam otomatik veya yarı otomatik sistem

Eggersmann Hat/Tünel karıştırıcı; kapalı alanlarda yenilikçi atık yönetimi, yüksek çalışma verimi, yüksek karıştırma performansı, yüksek ekonomik verimlilik, düşük işletme giderleri uzun çalışma ömürü ve biyolojik sisteme katkısı ile entegre tünel ve hat sistemlerinde kendini kanıtlamış bir üründür.

Tam kontrol-tam otomatik kontrol
Eggersmann Tünel/Hat Karıştırıcı tam otomatik kontrol modunda iken makinenin koordinatları, malzeme aktarım bilgisi ve tüm control verileri(nem, dönüş hızı vb) kotnrol ünitesi tarafından işlenmekte ve kontrol edilmektedir. Ayrıca makine yeni nesil bilgisayarlar yardımı ile şifre korumalı olarak kullanılabilmektedir.
Tam kontrol-tam otomatik kontrol
Operatörler hareket yönünü, uygun hızı ve dönüş sayısı sisteme işledikten sonra operasyon tam otomatik kontrol sistemi tarafından yönetilmektedir. Tam otomatik kontrol sistemi operatörlere destek olarak daha verimli bir operasyon sağlamaktadır.
Tam kontrol-tam otomatik kontrol
Eggersmann Tünel/Hat Karıştırıcı 500 den fazla çalışan örneği ile başarısını kanıtlamış bir makinadır. Merkeze sabitlenmiş karıştırma şaftı ve betonarme tünel duvarları ile 2.000 m³/h lik yüksek üretim kapasitesine sahiptir.
Tam kontrol-tam otomatik kontrol
Eggersmann Tünel/Hat Karıştırıcı müşteri özel çözümlerde gösterdiği başarısını, tünel duvar boyutları 5,00 m genişliğe ve 2,70 m yüksekliğe kadar olan çalışan tesislerde de kullanılabilmektedir.
Tam kontrol-tam otomatik kontrol
İç mekan uygulamalarında yığına eklenen su ve katkı maddeleri çevresel etmenlerden etkilenmediği için bitmiş üründe yüksek kalite elde ediliyor.
Tam kontrol-tam otomatik kontrol
Uzun süreli çözümler için tünel duvarları üzerine ileri-geri hareket edebilmektedir.
Tam kontrol-tam otomatik kontrol
Eggersmann Tünel/Hat Karıştırıcı zincir tahrikli olarak tünel duvarları boyunca hareket etmektedir. Aktarma vagonu güvenlik sebebi ile yan duvarın üstündedir.
Eggersmann Tünel/Hat Karıştırıcı
backhus_lt_en_72dpi.pdf - 429 kB